6 בלוגים של UX שאתם חייבים לקרוא

הבלוג הותיק של BOXES AND ARROWS מכסה תחומים רבים שקשורים לחווית משתמש. אפשר למצוא בו מאמרים על עקרונות עיצוב, תהליכים ושיטות, ממשקים ועוד, כמו המאמר המרתק הזה של מריאנה לין. במאמר היא בוחנת את הסוגיה, האם האייפאד נחשב כמובייל, או משהו שמשתמשים בו יותר בסביבה הביתית, ואיפה זה משאיר אותנו כמפתחי אפליקציות למדיום הזה.

http://boxesandarrows.com/

Smashing Magazine

כנראה שאת SMASHING MAGAZINE אתם כבר מכירים. באתר יש מאמרים על בניית אפליקציית מובייל באנדרואיד, איך מייצרים טקסטורות בפוטושופ, וכמובן, אזור שלם שמיועד לפוסטים על חווית המשתמש. בפוסט האחרון שלהם, קריס בנק מנתח את העיצוב של CAROUSEL, האפליקציה החדשה לניהול תמונות מבית דרופבוקס.

http://www.smashingmagazine.com/category/uxdesign/

52 Weeks of UX

52 שבועות של UX זה בלוג שנכתב על ידי המעצבים ג'ושוע פורטר וג'ושוע ברואר. הבלוג לא מעודכן, והפוסט האחרון שלו נכתב ב 2012. אז למה הוא ברשימה? כי הוא עדיין מבריק וכן, מעודכן. אם זה הפוסט על איך להתייחס ללקוחות שלכם, מה התשובה הנכונה לבעיית העיצוב שלכם (רמז: אין תשובה נכונה), או הפוסט האחרון שלהם, על מה זה אומר, להיות פשוט.

http://52weeksofux.com/

A List Apart

בבלוג הזה, שעוסק ב – UX, עיצוב אתרים, פיתוח אינטרנט ותקני אינטרנט, תמיד אפשר למצוא מאמר מרתק שירחיב את האופקים שלכם. כדוגמא (באמת) אקראית, קחו את אחד הפוסטים האחרונים שלהם. האם אנחנו יכולים לשפר את חווית המשתמשים שלנו אם היינו טוענים את העמודים של האתר שלנו יותר מהר לא רק אחרי שהם הקליקו על קישור או כפתור, אלא עוד לפני שהם בכלל היו מבצעים את הפעולה?

הנושא של PRE BROWSING עוד בחיתוליו, אבל עוד נשמע עליו הרבה.

http://alistapart.com/

Usability Post

רוצים לדעת יותר על אייקון השיתוף? על הבחירה הנכונה (או שלא) של אפל בהלוטיקה כפונט שלהם? בבלוג הזה, שמעבר לפוסטים האלה ישנם גם מאמרים רבים הדנים בשיטות שימושיות, תמצאו קצת מהכל.

http://usabilitypost.com/

UX Stack Exchange

לא ממש בלוג, אבל עדיין מקור מידע מעולה עבור כל מעצב UX. כאן המקום שלכם לשאול כל שאלה שתרצו, ולקבל תשובה. רוצים לדעת מה חושבים על טופס ההרשמה שלכם? האם תפריט ההמבורגר (זה שגוגל הפכו לפופולרי בכרום) עובד או לא? או להכיר שיטות חדשות להתמודד עם עמודים שעולים לאט? האתר הזה, והקהילה הפעילה שלו, עומדים לרשותכם.

http://ux.stackexchange.com/