6 אתרים שאפשר לקבל מהם השראה

מכירים את זה שאתם צריכים לעצב אתר חדש, ומחפשים השראה? אז גם אנחנו עוצרים מדי פעם, ומחפשים אתרים חדשים. ליקטנו כאן עבורכם את השישה אתרים הטובים ביותר שנתקלנו בהם בזמן האחרון. UI, עיצוב, וסתם דברים מדליקים שיגרמו לכם להסתכל על הפרויקט שלכם בצורה קצת אחרת.

עיצוב אפליקציות מובייל

אתר app.itizie.us הוא אתר שמראה את האפליקציות מובייל (גם IOS וגם אנדרואיד) הכי מעוצבות. מקום נהדר גם לגלות אפליקציות חדשות וגם לקבל השראה לעיצוב שלכם.
עיצוב ורעיונות לאפליקציות

עיצוב אחד ביום

המעצבת ג'נה בארט החליטה בהשראת פוסט ב SMASHING MAGAZINE לעצב משהו חדש כל יום. זה לא חייב להיות מושלם, או מרטיט לבבות, אבל זה כן חייב להיות כל יום. הבלוג שלה מראה לנו את התוצאה. יש כאן דברים פשוטים, יפיפיים, וכן, מעוררי השראה. שווה לגלול קצת. תגלו שאתם גוללים הרבה.
אתר של המעצבת גדנה בארט

תמונות לפי צבעים

אנחנו מודים, שיחקנו באתר הזה שעות. העיקרון פשוט – תבחרו ארבעה צבעים, והאתר יראה לכם תמונות שמתאימים לפלטה שבחרתם. נכון פשוט? אבל התוצאות מרהיבות. תנסו בעצמכם!
בחרו תמונות לפי הפלטה שלהם

99 סיבות לזה שהאתר שלנו לא מוכן

למה האתר של SCREENAGERS לא מוכן? כי הם תמיד עסוקים בפגישות (סיבה 43). או כי הם מנסים לעמוד בתוך כדור ענק בבריכת מים (סיבה 52). 99 סיבות שיגרמו לכם לחייך בהנאה ולפעמים בהסכמה, באתר שפשוט עשוי טוב. שימו לב גם לסמן של העכבר…
אתר שהיה עולה אם לא היו 99 סיבות שמנעו את זה

מה היה קורה אם כולם היו רצים?

חברת MIZUNA האמריקאית מייצרת מוצרי ספורט – נעליים, ביגוד, ציוד, וכולי. הם תהו, מה היה קורה אם כולם היו רצים. את התשובה הם סיפקו בעמוד מאוד מרשים. גם הקונספט, גם הביצוע וגם הנופים.
מה היה קורה אם כולם היו רצים

רוצים לבנות את החללית של לוק סקייווקר ב CSS?

אם כן, אז אתר TRIDIV בדיוק בשבילכם. זה עורך מבוסס ווב ליצירת צורות תלת מימדיות ב CSS. וכן, זה מדליק כמו שזה נשמע.

אתר לבניית מודלים ב CSS
ומה אתכם? מה האתרים שאתם שואבים מהם השפעה? ספרו לנו בעמוד הפייסבוק שלנו!