5 אפליקציות אייפון לטיול אביב מוצלח

טיול במקום זר הוא מצב קלאסי של אין סוף סימני שאלה וחוסר וודאות בגלל חוסר הכרות שלנו את הסביבה. פה בדיוק, שימוש באייפון ובאפליקציות שהוא מציע יכול לעשות את ההבדל בין בזבוז זמן טיול יקר וכסף בגלל חוסר ידע, לבין קבלת מידע זמין בזמן אמת שיעשה את החיים שלכם בטיול הרבה יותר קלים.

בחרנו חמש אפליקציות שימושיות לטיול בחו”ל, שגם עושות שימוש מוצלח בהתקנים של המכשיר.

1- Trips

האפליקציה הזו היא מכשיר ניהול עוצמתי לנסיעות בחו”ל, שמנסה להקיף את רוב מרכיבי הטיול. האפליקציה בודקת שעות ומחירים של טיסות מ-1,200 חברות תעופה ו-4,300 שדות תעופה ברחבי העולם, וניתן ליצור באמצעותה קשר עם 85 רשתות מלונאות ולמעלה מ-20 חברות להשכרת רכב. בנוסף, האפליקציה מסונכרנת עם אתר תכנון הטיולים Triplt, כך שאתם יכולים להשתמש בכל המידע שצברתם בחשבון המשתמש שלכם באתר גם באפליקציה עצמה. עם זאת, כוחה העיקרי של האפליקציה הוא בפשטות שלה. במקום להקליד את השעות והמחירים של המקומות שהזמנתם, אתם יכולים פשוט לעשות פורוורד לאימייל אישור ההזמנה, והאפליקציה תעדכן את המידע הזה באופן אוטומטי.

מחיר: 4.99 דולרים

2- KAYAK

KAYAK היא גרסת האייפון של אתר kayak.com, אתר רזה וחזק להזמנת טיסות ומקומות במלונות בעולם. האפליקציה מאפשרת השוואה בין מחירי טיסות, הזמנת טיסה ומעקב אחר הסטטוס של הטיסה שהזמנתם. האפליקציה מאפשרת גם למצוא עסקאות השכרת רכב, לאתר מלונות ולבדוק אם יש בהם מקום פנוי, ולהשוות בין מאות אתרי תיירות שונים.

מחיר: חינם

3- AroundMe

בניגוד לשתי האפליקציות הקודמות, האפליקציה הזו משתמשת גם במידע על המקום שבו אתם נמצאים. האפליקציה מזהה היכן אתם, ומאפשרת לכם לראות את העסקים הקרובים אליכם: בתי מלון, בנקים, בארים, תחנות דלק, בתי חולים, בתי קולנוע וכן הלאה. ליד העסק תוכלו לראות את המרחק בינו לביניכם, ותוכלו גם לצפות בדרכי הגעה אליו על מפה. כמו כן, ניתן להוסיף את המידע על העסקים שבחרתם לרשימת אנשי הקשר שלכם, כך שתוכלו להזמין מקומות בקלות.

מחיר: חינם

4- GeoTipper

GeoTipper היא אפליקציה פשוטה שמנסה לפתור בעיה פשוטה: גובה הטיפ שעליכם לתת. מאחר שגובה הטיפ משתנה בהתאם למדינה ולשירות שקיבלתם, האפליקציה הזו יכולה להיות שימושית למדי עבור תיירים מנומסים או סתם כאלו שלא רוצים שיעבדו עליהם. בנוסף למידע השימושי הזה, האפליקציה כוללת גם מחשבון טיפים קטן ומוצלח.

מחיר: 1.99 דולרים

5- World Customs & Cultures

האפליקציה הזו מאוד דומה ל-GeoTipper, אולם מקיפה הרבה יותר. היא כוללת מידע אודות המנהגים והתרבות של למעלה מ-165 מדינות, ובדרך כלל מדובר במידע מהסוג שלא תשמעו עליו ברבים ממדריכי הטיולים: כיצד לברך נכון, המרחב האישי הנדרש, האם ליצור קשר עין, תפיסת הזמן, טאבואים וכדומה. האפליקציה כוללת גם GPS כדי לאתר באיזו מדינה אתם נמצאים בדיוק, פשוט בשביל לפשט עבורכם את הממשק.

מחיר: חינם

test