מי פיתח את ״מוצר השנה״ של 2015? אפליקציית המובייל ההיברידית של שופרסל שפותחה ע״י רילקומרס, זכתה בתואר ברוב קולות

בטקס ״מוצר השנה״, שנערך ב-1/1/2015 במוזיאון תל אביב לאמנות השתתפו 550 מנכ"לים, סמנכ"לי שיווק ומנהלי השיווק של היצרנים הגדולים בישראל, ביחד עם מנכ"לים של הקמעונאים המובילים, אנשי תקשורת, אנשי אקדמיה ובכירי המשק והכלכלה. פרסי ״מוצר השנה״ מוענקים ב-30 מדינות ברחבי העולם. המוצרים והשירותים הזוכים בפרסי החדשנות לשנה זו, נבחרו על ידי הקהל הישראלי במחקר צרכנים מקיף, שערך מכון המחקר "קנטאר מדיה" באמצעות TNS MySeker בקרב מדגם מייצג של יותר מ-2,000 צרכנים – באופן זהה לזה הנערך בכל העולם.

רשת השיווק שופרסל הוכרזה כחברה החדשנית ביותר לשנת 2014 בטקס. חברות שופרסל ושטראוס גרפו כל אחת מהן חמישה פרסים בקטגוריות שונות ושופרסל זכתה בין היתר בפרס עבור אפליקציית הקניות ההיברידית, אותה פיתחה רילקומרס עבור החברה.

פיתוח אפליקציית המובייל ההיברידית עבור רשת שופרסל, העניקה ללקוחות החברה חווית קניות מתקדמת וחדשנית. האפליקציה, שפותחה על גבי פלטפורמת WorkLight של IBM, כוללת מגוון יישומים כגון קניות online, ניהול חכם של רשימת הקניות וליווי חכם בסניף, ההופכים את תהליך הקניה ליעיל, מהיר ומהנה.

"אנו גאים ונרגשים לקבל את פרס החברה החדשנית המבטא את מחויבות 'שופרסל' ללקוחותיה להובלת שוק הקמעונאות באיכות מוצרים ובחוויית הקניה והשירות" אמר איציק אברכהן מנכ"ל "שופרסל", "גם בעתיד נמשיך לפעול לשיפור חוויית הקנייה, לפיתוח שירותים ומוצרים חדשים ולהובלת שוק הקמעונאות באמצעות חדשנות וחשיבה יצירתית".

קניה חכמה online לא רק מהבית, אלא גם בסניף

האפליקציה, בעלת הממשק הנח למשתמש, מאפשרת לרכוש את מוצרי החברה online, גם מהבית, אך גם אפשרה ללקוחות שופרסל להנות ממגוון פיצ׳רים בהליך הקנייה בסניף עצמו כמו: ניהול חכם של רשימת הקניות, איתור מוצרים בהקלדה, סריקה או צילום, ליווי חכם לקניה בסניף הכולל גם הצגת מבצעים חמים במעברים, איתור סניפים ועוד.

חוויה מותאמת אישית ללקוח
באפליקציה מומשו מגוון יישומים אשר התבססו על התנהגויות קודמות של צרכנים, מה שסייע ליעל את חווית הרכישה עבור כל לקוח באופן אישי. כך למשל, במידה ורכשתם מוצר מסוים בכמה מועדי קניות ובמועד מסוים שכחתם להוסיף אותו לסל, האפליקציה תציע אותו באופן אוטומטי ותוודא שלא התכוונתם לוותר עליו בכוונה תחילה.

רילקומרס שמחה עבור שופרסל על הזכייה ומאחלת לה  להמשיך ולהוביל את שוק הקמעונאות עם יכולות פונקציונליות ודיגיטליות מתקדמות.