ארבעת המאמרים הכי דיגיטליים מרחבי הרשת- חודש נובמבר

כמדי חודש, עשינו עבורכם את עבודת החיפוש ומצאנו מספר מאמרים מעניינים מרחבי הרשת על עולם השיווק הדיגיטלי : בניית אתרים, שיווק ברשתות חברתיות, קידום אורגני וממומן, ניהול זמן, ייעול העבודה ועוד ועוד. המאמרים שבחרנו לכם הם ממקורות מגוונים מאתרים בארץ ומהעולם.

"דברים שלמדתי מניהול סוכנות לקידום אתרים"

כל מי שמנהל עסק שעוסק בבניה של אתרים או שיווק ופרסום ברשת יודע שמלבד העבודה המקצועית, צריך להשקיע גם לא מעט בניהול דיאלוג מול הלקוחות ובירוקרטיה כמו ניהול חשבונות.

עידן בן אור מפרסם צרור גדול של עצות מהניסיון שלו בניהול סוכנות לקידום אתרים, החל מניהול זמן והתייעלות, דרך שירותי ניהול אישיים ("מזכירה מרחוק") ועד לכלים שעוזרים לו לעקוב אחרי הפרויקטים השונים בקלות.

העצות אמנם נכתבו על עסקים אינטרנטיים, אבל האמת היא שהן יכולות לעזור לכל מי שמחליט לפתוח עסק בעצמו ומציע שירותים לא מוחשיים ללקוחות.

כל מה שרציתם לדעת על ענישה בגוגל

לא מעט בעלי אתרים מכירים את התופעה של ירידה פתאומית במספר הכניסות לאתר שלהם, במיוחד מגוגל. בעיקרון יכולות להיות לכך שתי סיבות : הסיבה הראשונה היא שינוי כלשהו באלגוריתם של גוגל (הדרך בה הוא מדרג אתרים) והסיבה השנייה היא בדיקה ידנית של גוגל ובהתאם לזאת הורדת הדירוג של האתר, או כפי שנהוג לקרוא לה "ענישה ידנית".

ענישה ידנית בדרך כלל מתרחשת כאשר הצוות של גוגל מזהה שהאתר קודם בצורות לא כשרות כמה למשל יצירת קישורים באופן מסיבי או מילוי האתר בתוכן שמשתמש בשיטות עקלקלות בשביל לגרום למנועי החיפוש לדרג אותו גבוה.

הטיפול בענישה ידנית הוא לא תמיד פשוט ובדרך כלל צריך להוכיח לגוגל שנעשה ניסיון אמיתי להחזיר את המצב לקדמותו, וזה יכול לקחת לא מעט זמן.

המדריך המפורט ב – Search Engine Land עונה על השאלות הנפוצות ביותר ומסביר איך להסיר את העונש בצורה הטובה ביותר, מה רצוי ומה לא רצוי לעשות.

מדריך התפריטים המלא

תפריטים הם חלק אינטגרלי מכל אתר אינטרנט, ולפעמיים אנחנו רגילים להתייחס אליהם כמובנים מאליהם. לעומת זאת, לכל אחד מאתנו כנראה יצא להיתקל לפחות פעם אחת בחודש האחרון בתפריט לא נוח ואפילו לא מתפקד. זה יכול להיות תפריט נפתח שנסגר בפתאומיות או תפריט צדדי קטן כל כך, עד שאי אפשר ללחוץ עליו כמו צריך מהטלפון החכם.

לכן, יצירת התפריט המושלם היא אמנות של ממש שדורשת לא רק טאצ' עיצובי, אלא גם קצת הבנה בקוד שמפעיל אותו.

היידון פיקירינג מסמאסינג מגזין כתב מדריך מפורט בנושא התפריטים בו הוא מסביר על סוגים שונים של תפריטים ואיך צריך להיראות קוד נכון שמפעיל אותם. המאמר מעט טכני, אבל למעט כמה קטעי קוד מסוימים, כל מי שיודע HTML ברמה בסיסית יוכל להבין אותו בלי בעיה.

30 תוספים מומלצים לוורדפרס

וורדפרס היא ללא ספק השליטה הבלתי מעורערת של מערכות ניהול התוכן היום ברשת. מה שהתחיל כפלטפורמה פשוטה להקמת בלוגים בקלות, הפכה לסט כלים שלם ועוצמתי להקים אתרי חדשות, אתרי תדמית ואפילו חנויות וירטואליות.

כך תגנו על אפליקציות הווב שלכם – חלק ראשון

מדריך האבטחה הזה של מדיום ילמד אתכם איך לדאוג לאבטחת האתר או אפליקציית הרשת שלכם מאספקטים שונים. החלק הראשון עוסק בדרך הכי טובה להצפנת סיסמאות, פרצות XSS ב-jQuery ואיך לו לתת לפורץ לנצל את מרווח החיבור שלו לאתר (ה-Session שלו) לרעה.