ארבעת המאמרים הכי נקראים על דיגיטל מרחבי הרשת- חודש יולי

בכל חודש נביא לכם מספר מאמרים מעניינים מרחבי הרשת על עולם השיווק באינטרנט: בניית אתרים, שיווק ברשתות חברתיות, קידום אורגני וממומן ועוד. המאמרים שנבחר הם ממקורות מגוונים מהארץ ומהעולם.

איך תעקבו אחרי השיחות מהמודעות שלכם ב –Adwords?

אם אתם משתמשים במודעות Adwords שמקשרות לטלפון שלכם, בוודאי רציתם לעקוב אחריהן. למרבה הצער מדובר בתהליך לא פשוט, אבל המאמר של אוראל שמע יסביר לכם בדיוק איך עושים זאת בעזרת תצלומי מסך והסברים צעד אחרי צעד.
למאמר המלא ב –  Askpavel

איך החברות הגדולות מתמודדות עם חוסמי הפרסומות?

חוסמי הפרסומות הפכו לגלגל ההצלה של גולשים רבים שמתקשים לגלוש באתרים שמציגים להם פרסומות ומודעות בצורה חודרנית ומציקה במיוחד. המאמר המעניין של גיני מארווין מסביר איך ענקיות הרשת אפל, גוגל, פייסבוק וטוויטר מתמודדות עם הבעיה וכיצד הן מאזנות בין הצורך להרוויח מפרסומות ובין הצורך לשמור על חווית שימוש טובה לגולשים שלהן. למאמר המלא ב – MARTECH

התוספים החשובים ביותר לאנשי שיווק ודיגיטל

אחת הסיבות לכך שדפדפן כרום הפך לדפדפן הפופולארי ביותר בשוק היא חנות התוספים שלו והקלות שבה ניתן להתקין אותן, אבל כשיש כל כך הרבה תוספים, איך נדע אילו הם הכי שימושיים לנו? שוק מן מביא לנו רשימה של 24 תוספים שהוא משתמש בהם על בסיס קבוע : תוספים טכניים לכלים של גוגל, תוספים להפצה ברשתות חברתיות, אבטחה, ניהול סיסמאות ועוד.
למאמר המקורי ב – LIXFIX

מיזוג והמרה של עמודים בפייסבוק

פעם, כשפייסבוק הייתה עדיין קטנה (יחסית) ועסקים רק התחילו להבין איך לשווק בה, היה עדיין מקובל לפתוח פרופילים אישיים על שם העסק. כיום פייסבוק כבר לא מאפשרת זאת יותר ודוחפת אותנו להשתמש בדפים עסקיים. אבל מה עושים כל אלו שכבר צברו הרבה חברים או שיש יותר מעמוד אחד לעסק? במאמר החשוב של WebGuy הוא מסביר בדיוק מה אפשר (ואי אפשר לעשות) ואיך בדיוק מבצעים זאת בצורה קלה ובהירה (כולל תצלומי מסך).
למאמר המקורי בבלוג של WebGuy